بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده اسپری تاخیری دیجی کالا

موضوع : خرید از دیجی کالا تاريخ ارسال : سه‌شنبه 4 می 2021 بازديد : 26,581 views بار 3

اسپری تاخیری دیجی کالا در بین مصرف کنندگان بسیار محبوب هستند و فروش بالایی دارند. برخی از اسپری های تاخیری در کشور وارداتی می باشند و برخی دیگر در داخل کشور تولید می شوند. علاوه بر خرید کاندوم ، می توانید از این اسپری ها نیز استفاده کنید و از رابطه جنسی نهایت لذت را ببرید. در این مقاله بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده را به شما معرفی می کنیم ، در این میان برخی از مارک ها بسیار محبوب هستند. همچنین قصد داریم ، انواع اسپری های تاخیری و نحوه استفاده از آنها به طور مفصل توضیح داده شده است. پس با ما همراه باشید

اسپری تاخیری دیجی کالا بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده

بهترین اسپری تاخیری

اسپری ها و محصولات تاخیری و حجم دهنده از پرفروش ترین محصولات جنسی هستند.

بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده را نمی توان تنها با معرفی یک مارک در نظر گرفت ، زیرا رضایت مردم در استفاده از این اسپری ها شرط است. اما با بررسی مارک ها می توانید با انواع اسپری های تاخیری و مدل های حجم دهنده بهتر آشنا شوید. حدود یک سوم مردان کشور ما با مشکل انزال زودرس روبرو هستند و به دنبال راهی برای حل این مشکل هستند. یکی از این راه ها استفاده از اسپری های تاخیری یا کاندوم های تاخیری مختلف است. مارک های وارداتی زیادی در این زمینه وجود دارد که برخی از آنها در کشورها موجود است. ما تحقیق در مورد این اسپری ها را ادامه خواهیم داد.

خرید اسپری تاخیری از دیجی کالا

اسپری تاخیری یا ژل تاخیری یا کاندوم تاخیری؟

همانطور که گفته شد ، هر یک از این محصولات دارای مزایا و معایبی هستند اما تکنیک آنها یکسان است. این محصولات حاوی درصدهای مختلف لیدوکائین است که باعث بی حسی موضعی و کند شدن انزال می شود. درصد تقریبی لیدوکائین به شرح زیر است.

کاندوم های تاخیری: حاوی ۲٪ لیدوکائین است

ژل های تاخیری: حاوی ۵٪ لیدوکائین است

اسپری های تاخیری: ۱۰٪ لیدوکائین

همانطور که مشاهده می کنید ، اسپری تاخیری حاوی بالاترین درصد لیدوکائین است و بنابراین باعث طولانی ترین زمان تاخیر می شود. البته مشکلی در اسپری های تاخیری منظم وجود دارد و آن این است که باعث سوزن سوزن شدن بسیار شدید می شوند و لذت مردان را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند.

به همین دلیل ، ما توصیه می کنیم که مشتریان ما به جای استفاده از اسپری های تأخیری منظم ، ابتدا از ژل تأخیر یا کاندوم تاخیری استفاده کنند و در صورت عدم دریافت پاسخ مورد نیاز ، از اسپری تأخیری استفاده کنند.

بهترین اسپری تاخیری وارداتی

برخی از افراد با اسپری های تاخیری وارداتی آشنا هستند.

لازم به ذکر است که در رابطه با بهترین اسپری تاخیری باید میزان رضایت مندی افراد پس از استفاده در نظر گرفته شود.

اسپری تاخیری ویگا

اسپری تاخیری ویگا را می توان یکی از بهترین اسپری های تاخیری در کشور دانست. این اسپری دوز بالایی دارد و باعث بی حسی در آلت تناسلی مرد می شود. اسپری تاخیری ویگا توسط کشور آلمان طراحی شده است. این محصول برای افرادی که مشکل زود انزالی دارند توصیه می شود. دوز ۵۰۰۰۰ در این اسپری آلت تناسلی مرد را بی حس می کند. بهتر است از این اسپری استفاده کنید و آن را ۱۵ دقیقه قبل از مقاربت در زیر آلت تناسلی اسپری کنید. ۵ دقیقه بعد تأثیر آن را مشاهده خواهید کرد.

توجه: اسپری تاخیری نباید به واژن زن و مجرای ادرار مرد برسد.

لازم به ذکر است که این اسپری علاوه بر تأخیر در انزال ، از نظر ویتامین E که باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی می شود و باعث سفت شدن آن می گردد ، بر روی آلت تناسلی نیز تأثیر مثبت زیادی خواهد داشت. لازم به ذکر است که استفاده از این اسپری برای افرادی که به لیدوکائین حساسیت دارند توصیه نمی شود.

مردان می خواهند در یک رابطه جنسی موفق باشند و این به آنها کمک می کند تا در رابطه زناشویی خود اطمینان و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند. همچنین ، زنان معمولاً برای رسیدن به ارگاسم به زمان نیاز دارند ، بنابراین درمان انزال زودرس بسیار مهم است ، که راه حل های مختلفی مانند اسپری تاخیری ویگا برای آن معرفی شده است.

می توان گفت که انزال زودرس همیشه به دلیل بیماری نیست و گاهی ممکن است به دلیل کمبود رابطه جنسی برای مدت طولانی اتفاق بیفتد یا استرس و اضطراب در رابطه جنسی گاهی باعث انزال زودرس شود. اما اگر مردی در حین رابطه با همسرش همیشه با انزال زودرس روبرو است ، باید درمان را در نظر بگیرد.

توجه کنید که

بیشتر اسپری های تاخیری حاوی لیدوکائین هستند.

در حقیقت ، لیدوکائین موجود در آنها انزال را کند می کند.

اسپری تاخیر ماراتن

اگر به لیدوکائین حساسیت دارید ، توصیه می شود از اسپری تاخیری ماراتون استفاده کنید. این اسپری همچنین یکی از بهترین اسپری های تاخیری وارداتی در کشور است. می توانید از این اسپری برای درمان انزال زودرس استفاده کنید. این باعث انزال تاخیری و لذت لذت جنسی طولانی تر می شود. توصیه می شود برای رابطه جنسی طولانی تر از این محصول استفاده کنید.

اسپری تاخیری ماراتن به جای لیدوکائین حاوی بنزوکین است و مدت زمان رابطه جنسی را طولانی می کند.لازم به ذکر است که یکی از معایب این اسپری مدت زمان طولانی استفاده از اسپری تا زمان اثربخشی آن است.

اسپری تاخیری دلتا

زمان کوتاه برای رابطه جنسی باعث می شود که از رابطه جنسی به اندازه کافی لذت نبریم. یکی از راه هایی که به شما پیشنهاد می کنیم تا زمان رابطه جنسیتان را افزایش دهید استفاده از اسپری تاخیری دلتا است. این اسپری با طعم های مختلفی طراحی شده است و بنابراین شما را در انتخاب محصول آزاد می گذارد. برخی از نمونه های آن شامل شکلات ، میوه ، قهوه و گلاب است این محصول همچنین یکی از بهترین اسپری های تاخیری موجود در بازار است.

اسپری تاخیری دلتا حاوی لیدوکائین است و برای به تأخیر انداختن انزال و طولانی شدن رابطه و لذت جنسی استفاده می شود. پس از اسپری کردن آن بر روی آلت تناسلی ، چند دقیقه صبر کنید تا آلت تناسلی بی حس گردد ، سپس قبل از مقاربت. آلت تناسلی خود را بشویید. به خاطر داشته باشید که اسپری نباید با واژن و مجاری ادار مرد تماس داشته باشد.

اسپری تاخیری سزار

یکی دیگر از بهترین اسپری های تاخیری موجود در بازار ، اسپری تاخیری سزار است.

این اسپری حاوی ۱۰٪ لیدوکائین است و برای افرادی که انزال زودرس دارند توصیه می شود. به خاطر داشته باشید که این اسپری نباید با مجرای ادرار مردان و واژن زنان تماس پیدا کند. حداکثر دفعات استفاده از این اسپری ۱۰ بار است.

اسپری سزار علاوه بر افزایش مدت زمان رابطه جنسی ، اعتماد به نفس را در مردان افزایش می دهد افرادی که به لیدوکائین حساسیت دارند نباید از این اسپری استفاده کنند.

بهترین اسپری برای تأخیر داخلی و ایرانی

در داخل کشور ما هم ، برخی از شرکت ها شروع به تولید اسپری و ژل تأخیری و حجیم کرده اند که می توان مارک های کاپوت و کدکس را معرفی کرد. زود انزالی یک مشکل جدی در کشور ما است و برای حل این مشکل از اسپری یا ژل یا کاندوم تاخیری باید استفاده کرد.

اسپری تاخیری ارگاسم سه برابر محصول شرکت کاپوت

یکی از بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده تولید شده در کشور. اسپری تاخیری ارگاسم سه برابر کاپوت است. این محصول به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر تأخیر در انزال و لذت طولانی مدت ، باعث افزایش اعتماد به نفس مردان در هنگام رابطه جنسی می شود. می توانید از این اسپری با کاندوم استفاده کنید و از رابطه جنسی لذت ببرید. این اسپری برای پوست های حساس به لیدوکائین مناسب است و در هنگام رابطه جنسی هر دو طرف را راضی می کند. از دیگر ویژگی های این اسپری می تواند جریان خون در آلت تناسلی مرد را افزایش دهد.

برخی از ویژگی های این اسپری تاخیری:
 • بدون هیچ گونه عوارض جانبی
 • اعتماد به نفس مردان را افزایش دهید
 • لذت طولانی در رابطه جنسی
 • افزایش جریان خون به آلت تناسلی مرد

اسپری تاخیری ضد حساسيت کدکس

یکی دیگر از بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده که به صورت داخلی ساخته می شود ، اسپری تاخیری ضد حساسيت کدکس است. این محصول گزینه مناسبی برای حل مشکل انزال زودرس در آقایان است. این اسپری باعث لذت طولانی تر در هنگام مقاربت و نزدیکی می شود. این اسپری بدون هیچ گونه عارضه جانبی در بازار موجود است.این اسپری به سرعت در آلت تناسلی مرد جذب شده و به راحتی می توانید از رابطه جنسی بدون حساسیت و تحریک لذت ببرید.

برخی از ویژگی های اسپری تاخیری ضد حساسيت کدکس:
 • تاخیر در انزال
 • لذت جنسی طولانی تر
 • جذب سریع پوست
 • بدون آلرژی و تحریک

اسپری تاخیری مضاعف کاپوت

بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده پرفروش دیگر در کشور اسپری مضاعف کاپوت است. این محصول در بین مصرف کنندگان بسیار محبوب است و باعث لذت جنسی بیشتری می شود. اسپری تاخیری مضاعف کاپوت اعتماد به نفس مردان را افزایش می دهد و جریان خون در آلت تناسلی را افزایش می دهد. این اسپری برای پوست های حساس به لیدوکائین مناسب است. و از فروشگاه بهداشتی دیجی کالا به سراسر کشور ارسال می شود.

برخی از ویژگی های اسپری مضاعف کاپوت
 • افزایش جریان خون به آلت تناسلی مرد
 • تاخیر در انزال و لذت طولانی مدت
 • بدون استفاده از لیدوکائین
 • رضایت هر دو طرف را افزایش دهید

ژل حجم دهنده ایموشن

یکی از پرمصرف ترین محصولات بهداشتی ژل حجم دهنده ایموشن است.

این محصول باعث افزایش حجم آلت تناسلی مردانه می شود.

باید توجه داشت:

از آنجا که این ژل بر پایه آب است ، هیچ عارضه جانبی ندارد و به راحتی قابل استفاده است. از نکات مهم این ژل سهولت و استفاده موضعی از آن است. این ژل با روغنهای اساسی فلفل و لیمو طراحی شده و میل جنسی را در انسان افزایش می دهد.

ویژگی های ژل حجم دهنده ایموشن
 • بزرگ شدن و بزرگ شدن آلت تناسلی مرد
 • لذت بیشتر در رابطه جنسی
 • ضد عفونی کننده و ضد باکتری
 • دارای خواص لوسیون است

در آخر در انتخاب یک اسپری تاخیری به موارد زیر توجه کنید

 1. در انتخاب یک اسپری تاخیری خوب باید در نظر داشته باشید که علاوه بر ایجاد تاخیر در انزال، نباید سبب بی حسی و از بین رفتن اعصاب ناحیه تناسلی شده، به گونه ای که مرد از دخول و رابطه هیچ حسی نداشته و لذتی نبرد.
 2. همچنین افزودنی های اسپری باید غیرحساسیت زا بوده و به تاخیر در انزال و همین طور افزایش اندازه آلت تناسلی کمک نماید.
 3. مورد دیگر داشتن بوی مطبوع بوده به صورتی که حس خوشایندی را در زوجین ایجاد نموده و یا حتی از نظر جنسی خاصیت تحریک کنندگی داشته باشد و اشتیاق زوجین را به داشتن یک رابطه پرشور و حرارت بیشتر کند.
 4. از دیگر موارد مهم عدم ایجاد حساسیت در محل مورد استعمال است و درصورتی که از اسپری تاخیری با دوز مناسب استفاده شد ولی ایجاد سوزش، قرمزی محل یا خارش بوجود آمد سریعا آن قسمت را با آب شسته و خشک کنید و مجددا از آن اسپری استفاده نکنید، زیرا بدن شما به آن دوز و برند حساسیت دارد.
 5. اندازه اسپری و حجم آن نیز مورد نسبتا مهمی است که اولا با سایر اسپری های خوشبو کننده و غیره اشتباه نشود و دوم اینکه حمل آن راحت باشد و حتی بتوان آن را در جیب یا کیف کوچک حمل کرد.
 6. دارا بودن تاییدیه های FDA و همچنین سازمان غذا و داروی کشور نیز از نکات مهم بعدی هستند.

اسپری تاخیری ایموشن دیجی کالا

 

اسپری تاخیری چند ساعت اثر دارد

 

اسپری تاخیری را کجا بزنیم؟

 

اسپری تاخیری قیمت

 

اسپری تاخیری و حجم دهنده ویگا

 

اسپری حجم دهنده فوری

 

بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده نی نی سایت

 

بهترین اسپری حجم دهنده

 

بهترین ژل تاخیری در داروخانه ها

 

بهترین ژل تاخیری و سفت کننده

 

خرید اسپری تاخیری محرمانه

 

ژل تاخیری قوی

 

ژل تاخیری و حجم دهنده ایموشن

 

ژل حجم دهنده فوری ایموشن

 

ژل کلفت کننده در داروخانه

 

سریع ترین ژل حجم دهنده

 

طریقه استفاده از اسپری تاخیری

 

عوارض اسپری تاخیری

 

فیلم طریقه استفاده از اسپری تاخیری

 

قیمت اسپری تاخیری لیدوکائین

 

قیمت اسپری تاخیری ویگا

 

محل دقیق استفاده از اسپری تاخیری

 

نحوه استفاده از اسپری تاخیری
بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده | قیمت محصولات پیرگاردین | قیمت سرویس قابلمه چدن عروس | جاروبرقی سیزلر خوبه؟ | قیمت کرم موبر سینره برای ناحیه تناسلی | اتو مخزن دار چه مارکی خوبه؟ | فشارسنج دیجیتال چی خوبه |

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 26 میانگین: 3.2]
درصورت نبودن یا مشکل داشتن لینک دانلود لطفا ما را از طریق نظرات مطلع کنید
تایید شده : 3 نظر / در حال بررسی : 0 نظر / مجموع : 3 نظر

علیرضا گلپرور گفته :
سه‌شنبه , 17 آگوست 2021

اسپری تاخیری ویگا چه مدل موجود دارید؟

سعید گفته :
دوشنبه , 23 می 2022

قیمت اسپری تاخیری ویگا مشکی رنگ عقاب

شهریار گفته :
چهارشنبه , 5 جولای 2023

کدوم مارک حجم دهنده مناسب هست لطفاً راهنماییم کنید