همزن برقی چی بخرم قیمت بهترین مارک همزن برقی کاسه دار حرفه ای ارزان دیجی کالا

موضوع : خرید از دیجی کالا تاريخ ارسال : دوشنبه 19 سپتامبر 2022 بازديد : 1,133 views بار 0

یکی از مهمترین لوازم شیرینی پزی و قنادی همزن برقی است. این وسیله برقی سرعت مخلوط کردن مواد اولیه را بیشتر می‌کند و موجب می‌شود تا مخلوط یکدست و لطیف شود. شاید در زمان آشپزی استفاده از کاربرد زیادی نداشته باشد و بتوانید با استفاده از یک چنگال مواد را مخلوط کنید اما در شیرینی پزی و کیک پزی مواد اولیه باید به طور کامل با یکدیگر مخلوط شوند و بافت نرم و سبکی داشته باشند تا کیک و شیرینی پس از پخت لطیف و نرم شود.

همزن برقی چی بخرم قیمت بهترین مارک همزن برقی

همزن برقی ایرانی چه مارکی خوبه

انواع همزن برقی

  • همزن برقی معمولی: این نوع همزن بسیار ساده است و برای استفاده در منزل کاربرد دارد. همزن برقی ساده دارای یک موتور و یک یا دو سری است و با استفاده از سیم به برق متصل می‌شود و با فشردن دکمه روشن می‌شود و مواد را مخلوط می‌کند. این همزن بسیار سبک و قابل حمل است و می‌توان آن را درون ظرف حرکت داد و تمام مواد موجود در ظرف را مخلوط نمود.

  • همزن برقی کاسه دار: این نوع همزن برقی به صورت پایه دار است و کاسه‌ای برای همزدن مواد دارد. مواد مورد نظر درون کاسه ریخته می‌شود و همزن درون کاسه قرار می‌گیرد و با روشن شدن دستگاه مواد با یکدیگر درون کاسه مخلوط می‌شوند. این دستگاه قدرت بیشتری دارد و برای شیرینی پزی و کیک پزی حرفه‌ای کاربرد بیشتری دارد.

چند نکته مهم در مورد خرید همزن برقی

  • قدرت موتور اصلی ترین نکته در مورد همزن برقی است که در زمان خرید باید به دقت بررسی شود. هر چه قدرت موتور دستگاه بیشتر باشد سرعت هم زدن مواد و عملکرد دستگاه بیشتر و بهتر خواهد بود و مواد در کوتاه‌ترین زمان مخلوط می‌شوند.
  • شکل سری‌های همزن برقی نیز از دیگر نکاتی است که باید در زمان خرید همزن برقی مورد توجه قرار گیرد. هر سری برای مخلوط کردن ماده خاصی کاربرد دارد. برخی برای همزدن مواد است و برخی دیگر برای خمیر گیری. بنابراین در زمان خرید به نوع استفاده خود نیز توجه داشته باشید و دقت کنید که آیا به سری‌های متنوع نیاز خواهید داشت یا خیر.
  • از دیگر نکاتی که در مورد همزن برقی وجود دارد قابلیت تنظیم سرعت دستگاه است. در زمان مخلوط کردن مواد اولیه کیک و شیرینی ممکن است برخی از مواد با سرعت کمتری مخلوط شوند. به عنوان مثال در زمان افزودن آرد به مواد باید سرعت دستگاه را کم کرد تا آرد به بیرون از ظرف نپاشد. به همین دلیل قابلیت تنظیم سرعت در همزن برقی از دیگر امکاناتی است که بسیار کاربردی خواهد بود.

  • جنس بدنه، سری و کاسه در کیفیت و دوام دستگاه تاثیر خواهد داشت. هرچه جنس بدنه و سری بهتر و باکیفیت باشد، عمر مفید دستگاه بیشتر خواهد بود. جنس بدنه باید در برابر ضربه مقاوم باشد و از پلاستیک فشرده و محکم ساخته شده باشد. همچنین جنس سری نیز باید ضد زنگ باشد تا به مرور زمان تغییر رنگ ندهد. اگر سری دستگاه از جنس پلاستیک است دقت داشته باشید که پلاستیک استفاده شده از مواد با کیفیت تهیه شده باشد. جنس کاسه همزن برقی نیز بهتر است از استیل باشد. استیل در برابر ضربه و زنگ زدن مقاوم است و تغییر رنگ نخواهد داد.
  • وزن دستگاه از دیگر نکاتی است که باید مد نظر قرار دهید. مخصوصا در مورد همزن برقی معمولی به دلیل اینکه همزن را با استفاده از دست در ظرف حرکت می‌دهید وزن دستگاه از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود. اگر دستگاه سنگین باشد دست را خسته خواهد کرد و عمل همزدن به طور کامل انجام نمی‌شود.
  • قیمت دستگاه همزن برقی با توجه به اندازه و امکانات موجود در آن و تعداد سری متفاوت خواهد بود. توصیه می‌شود در زمان خرید لوازم برقی آشپزخانه به سراغ برندهای معروف و با کیفیت بروید تا تجربه خوبی از خرید خود داشته باشید. کیفیت دستگاه در عملکرد آن بسیار موثر می‌باشد.

 

بهترین مارک همزن برقی دستی بهترین مارک همزن برقی کاسه دار دیجی کالا همزن برقی چی بخرم

بهترین مارک همزن برقی کاسه دار نی نی سایت بهترین مارک همزن کاسه دار

دیجی کالا همزن برقی قیمت انواع همزن برقی پارس خزر قیمت بهترین همزن برقی کاسه دار

قیمت همزن برقی ارزان قیمت همزن برقی ارزان بدون کاسه قیمت همزن برقی ارزان دیجی کالا

قیمت همزن برقی بدون کاسه قیمت همزن برقی بوش دیجی کالا قیمت همزن برقی پارس خزر بدون کاسه

قیمت همزن برقی پارس خزر دیجی کالا قیمت همزن برقی پارس خزر کاسه دار قیمت همزن برقی دیجی کالا

قیمت همزن برقی ساده قیمت همزن برقی کاسه دار بوش قیمت همزن برقی کاسه دار پارس خزر

قیمت همزن برقی مولینکس بدون کاسه قیمت همزن مولینکس کارایی همزن برقی کاسه دار

گرانترین همزن برقی همزن برقی ایرانی چه مارکی خوبه همزن برقی با کیفیت و قیمت مناسب

همزن برقی بدون کاسه چه مارکی خوبه نی نی سایت همزن برقی چند وات خوبه نی نی سایت

همزن برقی چه مارکی خوبه همزن برقی چه مارکی خوبه نی نی سایت همزن برقی دیجی کالا

همزن برقی دیجی کالا بدون کاسه همزن برقی فلر دیجی کالا همزن برقی قیمت همزن برقی کنوود

همزن برقی گوسونیک همزن برقی مولینکس دیجی کالا همزن دستی بهتره یا کاسه دار

همزن دستی مولینکس همزن کاسه دار تلیونیکس خوبه همزن کاسه دار چی بخرم

قیمت بهترین مارک همزن برقی کاسه دار حرفه ای همزن دستی چی بخرم

 

بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده | کم صدا ترین هود آشپزخانه | جاروبرقی سیزلر خوبه؟ | قیمت کرم موبر سینره برای ناحیه تناسلی | فشارسنج خوب چی بخرم | قیمت محصولات پیرگاردین | قابلمه مارک عروس خوبه؟ | اتو مخزن دار کارگاهی چه مارکی خوبه؟ | بند انداز برقی چه مارکی خوبه؟ | قیمت میوه خشک کن بوش دیجی کالا |

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4]
درصورت نبودن یا مشکل داشتن لینک دانلود لطفا ما را از طریق نظرات مطلع کنید
برچسب ها

، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

تایید شده : 0 نظر / در حال بررسی : 1 نظر / مجموع : 1 نظر