بهترین مچ بند و ساعت هوشمند مچ بند هوشمند چی بخرم پرفروش ترین ها زنانه و مردانه

موضوع : خرید از دیجی کالا تاريخ ارسال : شنبه 7 آگوست 2021 بازديد : 258 views بار 0

چندین سالی است که مردم به خرید مچ بند هوشمند و ساعت هوشمند علاقه نشان می دهند و این محصول جایگاه خوبی را در قلب علاقه مندان به دنیای فناوری و ابزارهای مدرن پیدا کرده است. ما فقط باید سهم رو به رشد گجت های هوشمند پوشیدنی ، به ویژه ساعت و مچ بند هوشمند را در بازار برای اثبات آن بررسی کنیم. اگرچه این دو محصول از نظر ویژگی های مشابه هستند ، اما تفاوت هایی نیز دارند. خرید یک مچبند هوشمند تقریباً مقرون به صرفه است ، مخصوصاً اگر هدف شما از ساخت این محصول استفاده از برنامه های ردیابی ، بدنسازی و ورزش و استفاده از دستگاه به عنوان یک ابزار معمول در تمرین شما باشد. دستبندهای هوشمند از نظر بصری سبک تر و کوچکتر از ساعت های هوشمند هستند و استفاده از آنها در هنگام تمرین و تحرک راحت تر است.

بهترین مچ بند هوشمند پرفروش ترین و بهترین ساعت هوشمند زنانه و مردانه

بنابراین، تهیه و خرید مچ بند هوشمند یک پیشنهاد مناسب برای اهالی ورزش و کلیه افرادی است که تمایل دارند یک گجت هوشمند پوشیدنی شیک داشته باشند.

اگر خرید مچ بند هوشمند انجام دهید می توانید بر ملاک های سلامتی بدن خود نظارت کردن و از آن­ها آگاه شوید.

خرید مچ بند هوشمند

در عصر امروز شاهد انواع و اقسام مچ بند هوشمند با امکانات پیشرفته مختلف هستیم که انتخاب برترین آن‌ها امریست دشوار. به منظور خرید مچ بند هوشمند، باید ملاک های گوناگونی مانند قدرت ارزیابی حرکات ورزشی، تعداد قدم های پیموده شده، شمارش تپش قلب، بررسی وضعیت خواب و هزینه را مدنظر قرار داد. اما چیزی که درآخر ما را به طرف یک انتخاب درست راهنمایی می‌کند، خواسته هایمان در راستای خرید مچ بند هوشمند می باشد. در حقیقت شما باید محصولی که پاسخگوی نیاز های شما باشد و با معیار های شما تناسب داشته باشد خریداری کنید.

به همین خاطر در این مقاله تصمیم داریم ابتدا به معرفی و توضیح معیارهای گوناگون برای خرید مچ بند هوشمند بپردازیم و بعد بهترین مدل ها برای خرید مچ بند هوشمند را معرفی کنیم. درصورتی که قصد خرید مچ بند هوشمند را دارید توصیه می‌کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

احتمالا تا چندسال گذشته تعداد ضربان قلب هر فرد در روز و میزان استرس و کالری جذب شده و تعداد گام هایش در ۲۴ ساعت قابل تشخیص نبود، اما ابزار های هوشمند مدرن روزانه یک ویژگی تازه را برای ما به ارمغان می آورند. از این رو، درخواست برای این مچ بندها به تازگی شدیدا زیاد شده است.

دستبندهای هوشمند نیز از اول همه ویژگی ها و قابلیت ها را نداشتند اما هر روز ارتقا یافتند و امروزه دیگر می‌توانند اکثر قابلیت های ساعت‌های هوشمند را ارائه دهند هرچند هنوز نتوانستند به ساعت های هوشمند برسند که امری طبیعی ست.

برای رده های سنی مختلف در بازار مچ بند هوشمند وجود دارد و حتی زنانه و مردانه نیز دارد. بعضی از آن­ها طراحی زیبایی دارند و بعضی دیگر تلاش کردند ویژگی های داخلی خود را ارتقا دهند. اما درکل تمامی آن ها یک کار انجام می دهند: حفظ سلامتی و تناسب اندام.

این گجت هوشمند امکان اندازه گیری روی میزان کالری‌ای که مصرف کرده اید و پارامترهای سلامتی نظارت و کنترل داشته باشد. علاوه براین فاکتورها بعضی از این دستبندها، قابلیت های فوق العاده دیگری نیز در رابطه با سلامت بدن دارند. ، مچ بندهای هوشمندی نیز وجود دارند که اوقات خواب و استراحت نیز کار می کنند و بدن شما را کنترل می کنند و البته قیمت آن ها بالاتر است.

معیار های خرید مچ بند هوشمند

ارزیابی وضعیت تناسب بدن

یکی از ویژگی های مچ‌بندهای هوشمند این است که دائما وضعیت تناسب اندام را بررسی می کنند برای مثال تعداد قدم های برداشته شده در ۲۴ ساعت شما را می گویند، مسافتی که طی شده، سطح کالری جذب شده، تعداد تپش قلب و همچنین بیانگر میزان حرکات ورزشی انجام شده مانند دویدن، دوچرخه‌سواری و حرکات هوازی می باشد. به هر میزانی که تعداد این‌ ویژگی ها در دستبند هوشمند بیشتر باشد، برای ورزشکاران استفاده ی آن مناسب تر است. اما مسئله ای که باید علاوه بر این پارامترها لحاظ شود، دقت اندازه‌گیری آن در ارزیابی تمام این حرکات و فعالیت ها است. آن نوع از مچ‌بندهای هوشمند که امکان اندازه گیری میزان ضربان قلب را دارند، با دقت بیشتری فعالیت‌های ورزشی فرد را محاسبه می کنند.

مچ بند هوشمند مجهز به GPS

در خرید مچ بند هوشمند به ویژگی GPS اضافه‌شده به بعضی از این محصولات توجه کنید که آن‌ها را در ارزیابی فعالیت‌های ورزشی مانند دوچرخه‌سواری و کوهنوردی و پیاده روی منحصربه فرد کرده است. از این مدل مچ‌بندها می‌توان به Charge HR محصول شرکت Fitbit اشاره نمود. لذا درصورتی که یک حرفه ای ورزش می کنید و به اطلاعات دقیق احتیاج دارید، به این پارامتر باید توجه بسیاری کنید.

‌‌‌‌ ‌‌‌
بررسی میزان و وضعیت خواب

یکی از پارامترها در خرید مچ بند هوشمند ارزیابی چگونگی متابولیسم بدن، بررسی اندازه خواب از لحاظ های گوناگون است. مچ‌بندها، خواب را از دیدگاه های بسیاری مانند سطح خواب سبک، سنگین و تعداد مرتبه های بیداری در طول ۲۴ ساعت ارزیابی می‌کنند؛ اما تمامی آن‌ها نمی توانند دقیق حساب کنند و در گاها خطا دارند. دستبند هوشمندی که فقط ویژگی شتاب‌سنج داشته باشد، میزان خواب شخص را طبق میزان حرکت مچ دست حساب می‌کند.

اما کمپانی هایی که ویژگی های میزان تپش قلب شخص در هر ۶۰ ثانیه، سرعت نفس کشیدن، حرارت بدن و واکنش گالوانیکی پوست در برابر هیجانات را بررسی می کنند، وضعیت خواب شخص را با دقت بیشتری می‌توانند ارزیابی نمایند. لذا درصورتی که ردیابی وضعیت خواب ویژگی می باشد که می خواهید دستبند هوشمند داشته باشد، پیشنهاد می‌شود به این نکات دقت کنید.

‌‌‌‌ ‌‌‌
امکان سازگاری با سیستم عامل اسمارت فون

نرم‌افزار انحصاری مچ‌بند هوشمند باید یا سیستم‌عامل موبایل سازگار باشد. چندین شرکت سازنده مثل سامسونگ، فقط ابزارهای اندرویدی خود را پشتیبانی می نمایند. اما به تازگی کمپانی هایی که به‌طور خاص، مچ‌بندهای هوشمند تولید می کنند، تمامی سیستم عامل های اسمارت فون ها را پشتیبانی می کنند.

‌‌‌ ‌‌
باتری مچ بند هوشمند

یکی از اساسی ترین امکاناتی که در حین خرید مچ بند هوشمند باید لحاظ شود، زمان عمر باتری می باشد. درمجموع در محصولاتی که فعالیت های ورزشی متعددی ارزیابی و محاسبه می‌شوند یا دارای ویژگی هایی مانند امکان مکالمه هستند، شارژ باتری چندان عمر طولانی نخواهد داشت. اما بعضی از شرکت ها نیز توجه زیادی به این موضوع کرده اند و برای حل آن تلاش نموده اند.

‌‌‌‌‌
امکان مکالمه

برای گروه ای از اشخاص مثل ورزشکاران، دستبند هوشمند فقط یک ابزار سلامتی به شمار می آید؛ اما گروهی دیگر، انتظار ویژگی های بیشتری از آن دارند. امکان مکالمه یکی دیگر از امکاناتی است که می‌تواند فاکتور حائزاهمیتی در خرید مچ بند هوشمند محسوب شود. این ویژگی، شدیدا احتیاج افراد را برای کار کردن با موبایل کاهش می‌دهد.

‌‌‌‌ ‌‌

نمایشگر مچ بند هوشمند

از زمانی که ساخت مچ بند های هوشمند آغاز شد، فقط امکان شمارش قدم ها برای آن‌ها لحاظ شده بود و مشاهده اطلاعات فقط در نرم‌افزار اسمارت فون امکان‌پذیر بود. اما به تدریج، فناوری طراحی و ویژگی های این کالا به جایی رسید که امکان مشاهده اطلاعات هم در گوشی موبایل و هم در نمایشگر لحاظ شده برای آن، مهیا شد. با قرار دادن صفحه نمایش در دستبند هوشمند میزان مراجعه‌ی استفاده کنندگان به تلفن همراه کاهش پیدا کرد.

قیمت مچ بند هوشمند

به دلیل اینکه مچ بندهای هوشمند قابلیت های متعدد و مختلفی دارند، برای آن ها قیمت‌های متفاوتی در نظر گرفته شده و در بازار برای فروش قرار گرفته اند. حتما می دانید که در خرید مچ بند هوشمند، مچ بند صدهزارتومان قابل قیاس با مچ بند یک میلیون تومانی نیست و کارایی آن را ندارد.

چیزی که بیشتر از همه در افزایش قیمت این گجت هوشمند موثر است، تعداد سنسورها، امکان مکالمه و میزان فعالیت‌های ورزشی قابل ارزیابی می باشد. برخی از شرکت‌های معتبر سازنده این محصول، در کنار ویژگی اتصال به موبایل، اطلاعات کمی را گردآوری و حساب می‌کنند و چندان قابلیت چشمگیری ندارند و گویا که فقط متکی به اعتبار برندشان هستند.

همیشه در خرید مچ بند هوشمند نیاز خود را مدنظر قرار دهید و بسته به نوع نیازتان مچ بند مناسبی نیز خریداری کنید و متناسب با امکانات، هزینه را ای را تقبل نمایید. هرچند با توجه به نوسانات ارزی موجود در کشور ، هیچ یک از کالاهای الکترونیک و هوشمند وارداتی نرخ ثابتی ندارند.

پرفروش ترین مچ بندهای هوشمند در ایران

در میان مجموعه بزرگی از انواع مچ بندها، برخی شرکت ها موفق شده اند تا با طراحی کالاهایی کاربر پسند، بخش بزرگی از محصولات پرطرفدار مجود در بازار را به خود اختصاص دهند و بهترین پیشنهادات خرید مچ بند هوشمند به آن ها تعلق گیرد. در ادامه ما برخی از این بهترین ها را معرفی کرده ایم. برای آشنایی بیشتر با این محصولات و قابلیت های هرکدام، همراه ما باشید.

مچ‌بند هوشمند شیائومی مدل Mi Band 3

این مدل مچ بند شیائومی در مقایسه با مدل MI BAND2 از همه لحاظ پیشرفت کرده است و نسبت به امکاناتی که دارد از قیمت مناسبی برخوردار است و می توان آن را در گروه مچ‌بندهای هوشمند ارزان قیمت قرار داد.

صفحه‌نمایش OLED در این مدل نسبت به MI BAND2 بزرگتر است و ۰.۷۸ اینچی می باشد و وضوح آن نیز بالاتر است، این دستبند را می توان به اسمارت فون های اندروید و محصولات اپل توسط تکنولوژی بلوتوث نسخه ۴.۲ متصل کرد. این دستبند علاوه بر ارائه کلیه ویژگی های مدل MI BAND2، حسگر محاسبه میزان ضربان قلب وNFC را نیز داراست.

باتری تعبیه شده در این مدل مچ بند شیائومی از قدرت بالایی بهرمند است و به میزان ۱۱۰ میلی‌آمپر ساعتی می باشد که توانایی نگهداری شارژ تا ۱ ماه را داراست. این مدل مچ بند قابلیت ضد آب و ضد گردوخاک می باشد و تا عمق ۵۰ متر زیر آب نیز به خوبی کار می کند و بادوام است.

نقاط قوت:

 • رزولویشن بالای صفحه نمایش
 • قیمت مناسب
 • قابلیت اتصال به گوشی های اندورید و ios
 • شارژدهی عالی
 • ضد آب

 

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

مچ بند هوشمند شیائومی Mi Band 2

شرکت شیائومی با ارائه محصولات گروه Mi band خود موفق شد تحول بزرگی را در جهان پوشیدنی‌های هوشمند ایجاد کند. نمونه اول این گروه از همان اول کار به خوبی عمل کرد و همین مسئله باعث شد از مچ بند هوشمند Mi Band 2 انتظارها بیشتر باشد. با این وجود، این مدل نیز به بهترین شکل ممکن به کلیه انتظارات افراد جواب داد! مچ بند هوشمند Mi Band 2 در مقایسه با مدل قبل تغییرات خوبی مثل اضافه شدن صفحه نمایش OLED داشته است. توسط این نمایشگر، امکان نمایش ساعت، تپش قلب، تعداد قدم های برداشته شده و غیره از روی ساعت امکان پذیر است.

اندازه گیری های حسگرهای مچ بند هوشمند Mi Band 2 در مقایسه با نمونه قبلی از دقت بیشتری بهرمند است. درضمن این مچ بند موفق به دریافت گواهی IP67 شده تا نشان دهنده پایداری خود در مقابل خط و خش، آب و نیز گرد و خاک باشد. از سایر ویژگی های این مچ‌بند اطلاع رسانی دریافت اعلان، جواب دادن به تماس دریافتی، بررسی وضعیت سطح خواب و نیز امکان پیداکردن مچ بند توسط گوشی می باشد.

علاوه بر این‌ها، امکان باز شدن قفل صفحه گوشی بدون احتیاج به اثر انگشت و یا وارد نمودن رمز و فقط با قرار دادن مچ بند نزدیک گوشی نیز از ویژگی های سودمند و پرکاربرد Mi Band 2 می باشد.

نقاط قوت:

 • میزان دقت بالا
 • سطح کیفی ساخت عالی
 • شارژدهی عالی
 • برنامه کاربردی
 • نمایشگر با مصرف کم باتری

 

نقاط ضعف:

 • کار نکردن نوتیفیکیشن در برخی اوقات

 

مچ بند هوشمند مدل M2

این مچ بند دارای نمایشگر بیضی شکل ۰.۴۲ اینچی می باشد و بسیار سبک است. بند این مچ بند نرم و و منعطف است و روی هر مچی به راحتی جا می گیرد. توسط ساعت کلیه اعلان های تماس و پیام را با ویبره اطلاع می دهد اما نمی توان تماس را جواب داد یا آن را رد کرد. به طور خودکار تپش قلب را اندازه گیری می کند و هر وقتی که تپش قلب از حالت نرمال، کمتر یا بیشتر باشد، هشدار می‌دهد و در هر زمان می توان تعداد ضربان قلب را مشاهده و بررسی کرد. بوسیله ساعت نیز سطح کیفی خواب بررسی می شود، به عبارتی نوع خواب سبک و سنگین و زمان بیداری به طور خودکار بوسیله برنامه موبایل به ثبت می رسد.

شمارش تعداد قدم های برداشته شده و فاصله پیموده شده و نیز اندازه کالری سوازنده شده به واسطه حسگر G ثبت می شود و در حافظه برنامه می ماند تا درکنار ارزیابی روزانه، محاسبه هفتگی از فعالیت های ورزشی خود نیز بدست آوریم. از دیگر ویژگی ‌های این مچ بند هوشمند می توان به ساعت، کورنومتر امکان اندازه گیری فشارخون و مقاوم در برابر نم و تعریق اشاره کرد. برد باتری این گجت ۸۰میلی آمپری ساعت می باشد که تقریبا ۲۰ روز می تواند شارژ نگه دارد و دوام بالایی دارد.

نقاط قوت:

 • سبک و خوش دست
 • اندازه گیری خودکار ضربان قلب و هشدار در صورت خارج شدن از حالت نرمال.
 • اندازه گیری فشار خون

 

نقاط ضعف:

 • برای شنا در استخر و دوش آب گرم مناسب نیست
 • عدم امکان پاسخ دهی یا رد تماس

 

خرید مچ بند هوشمند شیائومی Amazfit Arc

این مدل مچ بند هوشمند شیائومی که شگفتی کاربران و منتقدان را برانگیخت از نظر ظاهری خیلی با سایر محصولات متفاوت است. نمایشگر OLED مربعی و زیبای این مچ بند با اندازه ی ۰.۴۲ اینچ بسیار چشمگیر و منحصربه فرد به چشم می آید. بند پلاستیکی و انعطاف پذیر این مچ بند آزمافیت آرک نقش یک مکمل عالی را برای نمایشگر آن اجرا می کند. اگرچه که این بند را نمی توان عوض کرد، اما اندازه آن می توان تغییر داد و برای هر همه مچ های دست با هر اندازه ای سازگار است.

مثل سایر ردیاب های سلامتی هوشمند، این مچ بند شیائومی هم امکاناتی مانند شمارش تعداد گام ها، تپش قلب، اندازه مصرف کالری و محاسبه و مشاهده وضعیت خواب را به استفاده کنندگان از این محصول ارائه می دهد. با داشتن این مچ بند هوشمند از نوتیفیکیشن های موبایل توسط ویبره مچ بند مطلع می شوید. باتری این ردیاب سلامتی ۷۰ میلی‌آمپری در ساعت ثبت شده است. بنابراین با یک مرتبه شارژ کامل می توانید تا بیست روز آن را مورد استفاده قرار دهید.

درصورتی که می خواهید مچ بند هوشمند خریداری کنید و از طرفی می‌خواهید تا از زیبایی‌های یک دستبند باکلاس و اسپورت هم لذت ببرید، تهیه مچ بند شیائومی آمازفیت آرک از همه نظر نظر شما را جلب می کند.

نقاط قوت:

 • طراحی زیبا و منحصربه فرد
 • اعلان نوتیفیکیشن های موبایل با ویبره
 • باتری بادوام

 

نقاط ضعف:

 • عدم امکان تعویض بند مچ بند هوشمند
 • عدم امکان پاسخ دهی یا رد تماس

 

مچ‌بند هوشمند سونی مدل SWR12

این مدل مچ‌بند محصول شرکت سونی صفحه ‌نمایش ندارد و منسجم طراحی شده است. با فشار دادن ممتد کلید پاور، مچ‌بند روشن خواهد شد و سه چراغ LED به صورت متوالی روشن شده و خاموش می‌شوند. در این محصول از چیپست های سازگار با تکنولوژی NFC نیز به کار گرفته شده است.

این ردیاب سلامتی بوسیله حسگر ضربان قلب قادر است اندازه گیری میزان تپش قلب شما را انجام دهد و قادر به تشخیص تایم خواب‌ و بیداری شما باشد. حسگر شتاب سنج آن قادر است تعداد قدم های پیموده شده شما را حساب کند؛ درضمن ویژگی محاسبه میزان استرس را نیز داراست. این گجت هوشمند با سیستم‌عامل های گوشی های هوشمند سازگاری دارد و بوسیله تکنولوژی بلوتوث متصل می شود؛ بنابراین شما می‌توانید درکنار نوتیفیکیشن های تماس و پیامک، نوتیفیکیشن های شبکه‌های مجازی و ایمیل‌های خود را هم بر روی این مچ بند دریافت نمایید. از آنجایی که سطح کیفی ساخت آن بسیار بالاست در مقابله گردوغبار، آب و خط و خش مقاوم است و موفق به دریافت گواهینامه IP68 شده است.

باتری تعبیه شدن در آن از نوع لیتیوم یونی و با توان ۵۴ میلی‌آمپر در ساعت می باشد و اگر فقط حسگر ضربان قلب آن را مورد استفاده قرار دهید، تقریبا ۶ روز شارژ نگه می دارد و اگر از همه امکانات آن استفاده کنید فقط دو روز پاسخگوی نیاز شماست و بعد باید به شارژ زده شود که نسبت به محصولات شیائومی شارژدهی آن کمتر است.

 • نقاط قوت:
 • ضد آب و گرد وغبار
 • اندازه‌گیری دقیق‌تر تعداد ضربان قلب درمقایسه با مدل قدیمی‌تر سونی
 • امکان محاسبه میزان استرس

 

نقاط ضعف:

 • فاقد صفحه نمابش
 • شارژدهی کم نسبت به مدل های شیائومی

 

مچ بند هوشمند مدل HB-218

نمایشگر این دستبند هوشمند به شکل بیضی است و ۰.۴۲ اینچی می باشد. بسیار سبک است و بند نرم و خوش دستی دارد. بوسیله ساعت کلیه اعلان های تماس و sms را با ویبره اطلاع می دهد اما قابلیت پاسخ دهی و رد تماس ندارد. به طور خودکار ضربان قلب محاسبه شده و درصورت کمتر و بیشتر شدن از میزان نرمال، هشدار می‌دهد و در هر زمان می توان تعداد ضربان قلب را شاهد بود.

این محصول کیفیت خواب سبک و عمیق را تشخیص می دهد و خودکار تایم بیدار شدن از طریق برنامه موبایل ثبت می شود. تعداد قدم های برداشته شده را شمارش می کند و مسافت پیموده شده و نیز میزان کالری سوازنده شده توسط G حسگر به شما اطلاع می دهد و در مموری برنامه می ماند تا هم فرد ارزیابی روزانه خود را مشاهده کند و هم اطلاعات هفتگی از فعالیت های ورزشی خود داشته باشد. کورنومتر، هشدار، امکان اندازه گیری فشار خون و ضد رطوبت از امتیازات مثبت این محصول است. میزان شارژدهی آن خوب است چراکه باتری آن ۸۰ میلی آمپر در ساعت به ثبت رسیده است.

خرید مچ بند هوشمند HB-218 یک پیشنهاد عالی برای علاقمندان گجت‌های پوشیدنی است حتی یک هدیه خوب به عزیزانتان .

نقاط قوت:

 • سبک و خوش دست
 • اندازه گیری خودکار ضربان قلب و هشدار در صورت خارج شدن از حالت نرمال.
 • اندازه گیری فشار خون

 

نقاط ضعف:

 • برای شنا در استخر و دوش آب گرم مناسب نیست
 • عدم امکان پاسخ دهی یا رد تماس

 

مچ بند هوشمند iHealth مدل AM4

این مدل مچ‌بند هوشمند که همچنین به iHealth Wave نیز معروف است، برای تجزیه و تحلیل کلیه فعالیت های ورزشی، تمرین های روزانه و وضعیت خواب مناسب است. اساسی ترین شاخصه این مدل ردیاب سلامت که آی‌هلث را به رخ سایر رقبا می کشد، استفاده از این محصول در حین شنا کردن برای ساعت هاست. باید بیان کرد که این مدل تا سی متر زیر آب می تواند دوام بیاورد و از این لحاظ از برخی از دیگر مچ‌بندهای هوشمند پیشی گرفته است.

نکته جالب آنجاست که این محصول در حین شنا به طور اتوماتیک تشخیص دهنده ی نوع شنای (کرال سینه، کرال پشت و شنای آزاد) شماست و اطلاعات شناگر را جمع آوری می کند. از جمله این مشخصات تایم شنا، مسیر پیموده شده و کالری مصرف شده است. حرکات بدنی را در ۲۴ ساعت درنظر می گیرد و تعداد گام های پیموده شده، مسافت پیموده شده و کالری سوزانده‌شده را تجزیه و تحلیل می‌کند. اگر فرد بیشتر از یک ربع راه برود یا بدود، در پایان حرکات ورزشی چکیده ای از اطلاعات گفته شده روی نمایشگر مشخص است. بررسی وضعیت خواب از نظر زمان کلی خوابیدن فرد و ساعت‌ های خواب سبک و سنگین از سایر قابلیت های این مچ‌بند هوشمند می باشد.

درحین ورزش روی نمایشگر چند بار ضربه بزنید تا اطلاعات گوناگونی را مشاهده کنید. این مشخصات داخل مموری آن نگهداری می‌شود و برای ارزیابی بیشتر باید آن‌ها توسط تکنولوژی بلوتوث نسخه ۴.۰ به اسمارت فون ارسال کرد.

به منظور انجام این امر ابتدا باید برنامه «iHealth MyVitals» را روی موبایل نصب کنید. باتری این مچ‌بند از نوع لیتیوم‌پلیمر می باشد که اگر فول باشد تا دو روز تمام قابل استفاده است. درمجموع این محصول به منظور پیگیری حرکات ورزشی، فعالیت‌های روزانه و وضعیت خواب پیشنهاد خوبی است.

نقاط قوت:

 • دارای امکانات مناسب برای شنا
 • ویژگی مشخص کردن اهداف تمرینی روزانه
 • آلار درصورت عدم فعالیت بدنی
 • دارای بند اضافی به رنگ آبی
 • دارای حسگر شتاب‌سنج

 

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

مچ بند هوشمند تی تی وای مدل E07

این محصول که شبیه یک ساعت هوشمند است صفحه‌ای به شکل دایره دارد که صفحه‌نمایشی مستطیلی زیر آن نهان است. اطلاعات و وضعیت فعالیت ورزشی و سلامت بدن با رنگ سبزآبی مشاهده می شود. در بخش پایین صفحه، قسمتی قرار دارد که به لمس انگشت واکنش نشان می دهد و قابل کنترل است.

بند این ردیاب سلامتی نرم است و در ناحیه تماس با دست، دارای روزنه هایی برای جریان بهتر هوا می باشد. این مچ بند دارای حسگر شتاب‌سنج ۶ محوری دقیق است که می تواند تعداد قدم های پیموده شده را شمارش کند. اگر حالت دوچرخه‌سواری و شنا، فعال باشد این محصول حرکات ورزش‌کار و مدت زمان ورزش او را پیگیری و محاسبه می کند. این اطلاعات به مدت یک هفته در مموری مچ‌بند می ماند. جنس قاب این مچ بند از استیل ضدزنگ است و موفق به کسب گواهی IP67 شده تا یک متر زیر آب مقاومت کند.

به منظور بهرمندی از کلیه قابلیت های این محصول باید برنامه «Smart Wristband» روی اسمارت فون نصب شده باشد و ارتباط بین برنامه و مچ بند از طریق بلوتوث برقرار باشد. با خرید مچ بند هوشمند تی تی وای مدل E07 کالری سوزانده‌شده، فاصله پیموده شده و وضعیت خواب در برنامه قابل پیگیری است. این امکان فراهم شده تا تعداد قدم ها، فاصله، کالری و زمان های خواب مقادیری را به‌عنوان هدف تعیین نمود تا با رسیدن به آن‌ها، مچ‌بند با آلارم ویبره اطلاع‌رسانی نماید. تماس‌های ورودی، پیامک و نوتیفیکیشن بعضی از شبکه‌های اجتماعی ازجمله هشدارهای این مچ بند است. باتری این محصول ۹۰ میلی‌آمپر در ساعت گنجایش دارد و در حالت فول، ۷ روز شارژرسانی می کند.

نقاط قوت:

 • کارکرد تاچ
 • نور کافی صفحه‌نمایش
 • امکان آویزان کردن از گردن
 • مشاهده پیامک‌ (لاتین)
 • دارای گواهی IP67 ضدآب

 

نقاط ضعف:

 • عدم نمایش پیامک‌های فارسی

 

مچ بند هوشمند جی ال ایکس مدل G Band

این ردیاب سلامتی محصول کمپانی GLX که طراحی منحصربه فردی برای مکان های ورزشی و نیز رسمی دارد، دارای نمایشگر ۰.۴۲ اینچی OLED با وضوح عالی و ضدخش و اثر انگشت دارد. بند این محصول نرم و سیلیکونی درجه‌یک، ضد حساسیت و قابل تعویض می باشد.

این مچ بند دارای پردازشگر قدرتمندی است، لذا با خرید مچ بند هوشمند جی ال ایکس از لحاظ سرعت و پردازش اطلاعات با مشکلی روبرو نخواهید شد. تمام اعلان های موبایل شما بر روی ساعت قابل مشاهده می باشد. این مچ بند نیز مانند اکثر مچ بندها تعداد گام های پیموده شده را شمارش می کند، میزان کالری مصرفی، وضعیت فشار خون را می سنجد.

باتری آن ۷۰ میلی آمپر در ساعت ظرفیت دارد و تقریبا ۶ روز در وضعیت استندبای پاسخگوست.

نقاط قوت:

 • ضد خش و اثرانگشت
 • قیمت مناسب
 • قابلیت اتصال به گوشی های اندورید و ios
 • مقاوم در برابر آب

 

نقاط ضعف:

 • ندارد

 

مچ بند هوشمند هوآوی مدل Band 3e

این مچ‌بند که به مدل قدیمی‌تر آن شبیه است، ویژگی هایی همچون امکان کنترل تماس و حتی استفاده در قالب هندزفری یا هدست بلوتوث را داراست. بند این مچ بند نرم و راحت است و نمایشگر مستطیلی آن به صورت تاچ و منحنی شکل ساخته شده است.

ویژگی های اساسی خرید مچ بند هوشمند هوآوی برای استفاده‌های روزانه و ورزشی شامل ارزیابی حرکات همچون گام برداشتن، پیاده روی تند، کوهنوردی و… می باشد. امکان محاسبه و نمایش کالری سوزانده شده هم یکی از ویژگی های دیگر این ساعت می باشد. این مچ‌بند که از تکنولوژی بلوتوث استفاده می کند، به اکثر گوشی ها با سیستم عامل ios و اندروید متصل می‌شود.

نقاط قوت:

 • کاربری ساده
 • نگهداری شارژ
 • کارایی بالا

 

نقاط ضعف:

 • قیمت کمی بالا
 • نداشتن رنگ‌های متنوع

 
 

بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده | قیمت محصولات پیرگاردین | قیمت سرویس قابلمه چدن عروس | جاروبرقی سیزلر خوبه؟ | قیمت کرم موبر سینره برای ناحیه تناسلی | اتو مخزن دار چه مارکی خوبه؟ | فشارسنج دیجیتال چی خوبه |

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
درصورت نبودن یا مشکل داشتن لینک دانلود لطفا ما را از طریق نظرات مطلع کنید
تایید شده : 0 نظر / در حال بررسی : 0 نظر / مجموع : 0 نظر